Nazywam się Olga Drabińska i mieszkam w Bydgoszczy. Fotografia to moja największa pasja. Staram się systematycznie pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności fotograficzne. W jednym celu - aby móc zapisać wszystkie ulotne obrazy z życia, które dzięki fotografii stają się nieśmiertelne. Największym wyzwaniem i jednocześnie radością jest dla mnie praca z ludźmi. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie.

Aby uargumentować wyniki mojej pracy, poniżej przedstawiam przykładowe referencje osób z którymi miałam przyjemność współpracować. Po więcej referencji zapraszam na moje konto maxmodels.

"Dziewczyna, przy której, mimo stresu, jaki związany był z pierwszą sesją, można czuć się swobodnie. Uśmiechnięta, z głową pełną ciekawych pomysłów. Myślę, że ma ogromny talent; teraz pozostaje tylko praca, praca, praca. POLECAM!" (Sandra W.)

 

 

";) niesamowita dziewczyna...profesjonalistka w każdym calu, głowa pełna pomysłów, sesja jak najbardziej udana. Polecam i chce jeszcze ;) ;)" (Paulina Ł.)

 

 

"Pełna pomysłów, młoda, utalentowana osóbka! mIła atmosfera pracy i świetne efekty:)" (Paulina F.)

 

 

"Ekspresowa i przy tym bardzo dokładna, efekty pracy powalające, bardzo dużo udanych zdjęć/ujęć aż trudno wybrać. Liczę na dalszą współpracę." (Beata K.)

 

 

"Ona rozwija się z sesji na sesje! genialne podejście do modelki dlatego sesja z nią to czysta przyjemność;) a efekty są w 100% ponad normę:*" (Zuzanna R.)

 

 

"Młoda, ^początkująca^ fotografka z ogromnym potencjałem. Profesjonalne podejście i duże zaangażowanie pozwalają śmiało stwierdzić, że będzie z Niej (o ile już nie jest :P) świetny fotograf (:" (Grzegorz P.)